Меню
Погода
Календар
«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2017 (3)
Травень 2017 (8)
Квітень 2017 (4)
Березень 2017 (7)
Лютий 2017 (6)
Січень 2017 (14)


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує


Автор: admin       Дата: 6-04-2017       Категорія: Новини       Переглядів: 71     

Декларуємо доходи:

ПДФО з доходу, отриманого за договором

 цивільно-правового характеру від іншого громадянина

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області наголошує, що платник податку-фізична особа, який отримав дохід від іншої фізичної особи відповідно до умов цивільно-правового договору, зобов’язаний включити суму такого доходу до загального річного оподатковуваного доходу, подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року та сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з такого доходу.

При цьому, річна податкова декларація в якій відображається вказаний дохід подається платником до 1 травня року, що настає за звітним до контролюючого органу, де платник перебуває на обліку. Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій декларації, сплачується фізичною особою самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним.

 

За довідками необхідно звертатись:

22800, м. Немирів, вул. Шевченка, 14,

Центр обслуговування платників (ЦОП)  Немирівської ОДПІ

або за тел. 2-19-95

 

Проявіть свою громадянську позицію – працюйте легально та сплачуйте податки!

 

 

 

Немирівська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області наприкінці березня відкрила двері студентам-випускникам Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ, групи Ф-31. Метою зустрічі було ознайомлення студентів з організаційною структурою, основними завданнями ДПІ, підвищенням  практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування.

 Представники фіскальної служби познайомили молодь із азами податкової справи. Із майбутніми бухгалтерами спілкувались заступник начальника Немирівської ОДПІ  Валентина Олійник та консультант-модератор Аліна Чорноморець.  Зустріч  відбулася у форматі живого спілкування.  Валентина Миколаївна ознайомила студентів з функціональними аспектами діяльності податкових органів та мотивами поведінки платників податків.  Звернула увагу  на особливості податкової політики держави та суб’єктів господарювання, податків, зборів та інших обов’язкових платежів з юридичних та фізичних осіб і особливості їх сплати до бюджету,  згідно з Податковим кодексом України.

Студентам проведено екскурсію приміщенням інспекції. Вони відвідали Центр обслуговування платників, де на власні очі побачили як приймаються звіти від платників податків, ознайомились із структурою інспекції та реальною роботою фахівців служби,  дізнались про системи оподаткування, застосування ставок та терміни сплати податків. Дізналися про електронні сервіси фіскальної служби та акредитований центр сертифікації ключів, де безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису. Особливу увагу податківцями було приділено роз’ясненню про негативні наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  інформує

Проведена зустріч  орієнтована на нове економічне мислення,  носить комплексний узагальнюючий характер і об’єднує в одне ціле знання отримані студентами при вивченні дисципліни «Податкова система», а також  сприяє кращому засвоєнню  знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування. Зокрема, одним з актуальних питань, на яке молодь отримала  відповідь – податкова знижка на навчання.

Студенти  зробили висновки,  що по-перше – робота податкової служби спрямована на довірі та партнерських стосунків із платниками податків.  По-друге – відмітили  зручність у роботі ОДПІ – адже платники податків можуть звітувати, як в електронному форматі так і особисто та отримати повну, комплексну інформацію по нарахуванню, сплату податкових платежів.

Подібні заходи, що вже стали традицією,  допоможуть майбутнім бухгалтерам краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні, дозволить покращити податкову культуру в суспільстві.

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  інформує

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відображаємо у формі №1-ДФ доходи від оренди рухомого майна.

 

 Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує господарюючим суб’єктам про необхідність подачі до 9 травня 2017  року податкової звітності за формою 1-ДФ про отримані доходи та сплачені суми ПДФО і військового збору за 1 квартал 2017 року.

 Рухомими речами (майном) є речі (майно), які можна вільно переміщувати в просторі. Детальніше визначення рухомого майна наведено в п.3 Нацстандарту №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженого постановою КМУ від 10 вересня 2003 року №1440. А саме: рухоме майно –  це матеріальні об’єкти, які можуть бути переміщені без заподіяння їм шкоди. До рухомого майна належить майно в матеріальній формі, яке не є нерухомістю.

Щодо відображення у формі №1ДФ доходу від надання в оренду рухомого майна, є певна невизначеність. Проблема полягає в тому, що для нерухомого майна довідником ознак доходу чітко прописана ознака «106».

Щодо рухомого майна спеціальної ознаки не передбачено. Сума орендних платежів, які виплачуються податковим агентом на користь фізичних осіб на підставі договорів оренди рухомого майна (транспортний засіб, обладнання, устаткування, інше майно), відображається ним у формі № 1ДФ з ознакою доходу «127» (Інші доходи).

Ця позиція висловлена в листі ДФС від 01.09.2015 №18655/6/99-99-17-03-03-15

 


 (голосів: 1)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика