Меню
Погода
Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (5)
Серпень 2017 (1)


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області


Автор: admin       Дата: 2-12-2015       Категорія: Новини       Переглядів: 247     

Єдиний соціальний внесок сплачують також підприємці які не отримували доходи

 

 Немирівська ОДПІ, нагадує фізичним особам – підприємцям, які  здійснюють підприємницьку діяльність на спрощеній системі оподаткування,  щодо сплати єдиного соціального внеску.

 

  Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», фізичних осіб -  підприємців у тому числі тих, які  обрали спрощену систему оподаткування,  визначено платниками єдиного внеску. Для  фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, єдиний внесок нараховується у розмірі   34,7% на суми, що визначаються  такими платниками самостійно, але не більше максимальної  величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального  страхового внеску.

 

   Таким чином, фізичні особи –  підприємці, які застосовують  спрощену систему оподаткування,  сплачують єдиний внесок за періоди, в яких  вони були платниками єдиного податку, незалежно від того, отримували вони дохід у цей період чи ні.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Ставимо на облік об’єкти оподаткування пов’язані з господарською діяльністю

 

Немирівської ОДПІ  нагадує, що суб’єкти господарювання незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти контролюючі органи  про всі об’єкти  оподаткування   пов’язані з  його діяльністю за  встановленою формою (20 ОПП) протягом 10 робочих днів  після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта, за своїм основним місцем обліку.

 

 Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків і зборів.

 

 Звертаємо Вашу увагу, що неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування, податкові агенти притягуються до відповідальності за порушення встановленого порядку, який  регламентовано статтею 117 Податкового кодексу України.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

Виїжджаєте за кордон на постійне місце проживання – отримайте довідку

 

Немирівська ОДПІ  нагадує, що платники податку -  резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані, у відповідності до п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України,  подати декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за податковою адресою,  але  не пізніше 60-ти  календарних днів, що передують виїзду за кордон.

 

 У свою чергу контролюючий орган протягом 30 календарних днів з дня отримання декларації визначає податкове зобов’язання платника податку та надсилає йому податкове повідомлення-рішення, а у разі відсутності податкових зобов’язань – видає відповідну довідку.

 

 Звертаємо увагу платників податків, що Довідка про сплату та відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі за наявності документа, що посвідчує особу.

 

  Зазначений документ подається до органів митного контролю

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Як отримати довідку про відсутність заборгованості по податках, зборах, платежах

 

 

 

Згадана довідка видається за основним місцем обліку платника податків, який звертається за наданням послуги, безоплатно на підставі заяви про видачу довідки.

 

У заяві на отримання довідки платник податків вказує нормативно-правовий акт, положеннями якого визначена необхідність підтвердження відсутності у нього податкового боргу, що оформляється довідкою, що надається контролюючим органом.

 

Термін розгляду заяви платника податків і видачі довідки або напряму відмови в її наданні складає п'ять робочих днів з дня отримання такої заяви.

 

Термін, впродовж якого довідка може бути видана, повинен відповідати визначеному в ній терміну дії. Якщо платник податків не звернувся за отриманням довідки впродовж терміну її дії, вона підшивається до справи платника податків.

 

Згідно з формою довідки в ній вказується термін її дії, який складає 10 календарних днів з дня реєстрації такої довідки в контролюючому органі.

 

За наявності у платника податків податкового боргу, контролюючим органом готується лист (у довільній формі) з мотивованою відмовою відносно видачі довідки, яке спрямовується за адресою платника податків.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Розрахунок коригування при виправленні необов'язкових реквізитів : чи відображати в додатку 1

 

ДФСУ в листі від 29.10.2015 р. № 23009/6/99-99-19-03-02-15 розглянула нюанси формування покупцем податкового кредиту на підставі розрахунків коригування і відображення їх в звітності по ПДВ.

 

Податківці нагадали, що сума ПДВ, вказана в податковій накладній, в обов'язкових реквізитах заголовної частини якої допущені помилки і які виправлені шляхом складання розрахунку коригування, може бути включена до складу податкового кредиту після реєстрації такого розрахунку коригування в ЕРНН, але не пізніше 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

 

Якщо розрахунок коригування складений з метою виправлення помилок в необов'язкових реквізитах податкової накладної, суми ПДВ по якій були раніше включені до складу податкового кредиту, при цьому об'єми постачання товарів/послуг і відповідно сума податкового кредиту покупця не змінилися, то підстав для коригування податкового кредиту в декларації по ПДВ і відповідно заповнення розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації по податку на додану вартість (додатка1) немає.

 


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика