Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області


Автор: admin       Дата: 24-11-2015       Категорія: Новини       Переглядів: 402     

У працівників фіскальної служби Немирівської ОДПІ „новий” керівник

Днями Лілію Василівну Пастушенко колективу Немирівської ОДПІ представив перший заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Васильович Осмоловський. Утім, для  колективу працівників ОДПІ та для бізнес-спільноти міста Немирова, Тульчина, Тульчинського та Немирівського районів Пастушекно Лілія Василівна особа не нова. Адже впродовж 30 років обіймала керівні посади саме у Немирівській ОДПІ.

У нараді взяли участь та виступили очільники місцевих органів влади та самоврядування, зокрема голова Немирівської РДА Погорелюк Юрій Миколайович та голова Немирівської районної ради Дзевелюк Володимир Дмирович. Вони зазначили, що не один рік співпрацюють з керівником місцевих податківців, які стабільно виконують завдання щодо наповнення бюджетів усіх рівнів. Відтак, побажали перепризначеному керівнику успіхів у праці.

Виступаючим перед присутніми Лілія Василівна подякувала за довіру і повідомила, що за оперативними даними Немирівською ОДПІ у тісній співпраці з платниками податків.  За 10 міс. було забезпечено надходжень до Зведеного бюджету при доведеному завданні 222 918,1 тис.грн. мобілізовано  230 480,1 тис.грн., чим забезпечено  виконання індиктивного показника на 103,4 відс.  (+ 7 562,0 тис.грн.). До  Державного бюджету при доведеному завданні 103 057,1 тис.грн., забезпечено надходження податків і зборів в сумі  96 969,3 тис.грн., що складає 94,1 відс. від доведеного завдання (- 6 087,8 тис.грн.).  (Немирівський район – 53 544,9 тис.грн. (81,2%), Тульчинський район –43 424,4 тис.грн. (117,0%)).

Розмір сплаченого єдиного соціального внеску протягом  січня – жовтня  2015 року становить 229 287,1 тис.грн., або 106,2 відс. від  доведеного завдання. В порівнянні з відповідним періодом 2014 року надходження збільшились на 16 899,8 тис.грн., або на 108 відсотки. По Немирівському району при доведеному завданні 83 572,7 тис.грн., надійшло 86 464,9 тис.грн., або 103,5 відс. від доведеного завдання. По Тульчинському району при доведеному завданні 132 245,0 тис.грн., надійшло 142 822,2 тис.грн., або 108,0 відс. від доведеного завдання. 

 Користується популярністю місцевий Центр обслуговування платників Немирівської ОДПІ. Тут, протягом поточного періоду, було надано 3873 послуги платникам податків.

Окрім надання адміністративних послуг  в ЦОП платникам та громадянам  надаються консультативні та інформаційні послуги, щодо діючої системи оподаткування, адміністрування податків, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів,  користування електронними сервісами ДФС, зокрема отримання  послуг електронного цифрового підпису. До послуг платників - комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. В ЦОП  платники мають змогу скористатися безкоштовним  WI-FI.

 «Результати роботи та стратегічні напрями, над якими працюють податківці нині, спрямовані на дотримання принципової позиції, яка лежить в основі всіх перетворень, що здійснюються в податковій сфері – це ставлення до платника як до рівноправного партнера. Адже завдяки добросовісним платникам податків, які відповідально виконують свої обов'язки перед державою, забезпечується її соціально-економічна стабільність та зростання добробуту співвітчизників», - зазначила Лілія Василівна.

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

                  Більше 230 мільйонів гривень єдиного внеску надійшло  з початку року від платників Немирівської ОДПІ

Протягом січня-жовтня поточного року  надходження до бюджету єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Немирівського та Тульчинського районів досягли 229 287,1 тис.грн., або або 106,2 відс. від  доведеного завдання. В порівнянні з відповідним періодом 2014 року надходження збільшились на 16 899,8 тис.грн., або на 108 відсотки.

По Немирівському району при доведеному завданні 83 572,7 тис.грн., надійшло 86 464,9 тис.грн., або 103,5 відс. від доведеного завдання. 

По Тульчинському району при доведеному завданні 132 245,0 тис.грн., надійшло 142 822,2 тис.грн., або 108,0 відс. від доведеного завдання. 

Сьогодні  роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок від нарахованої суми заробітної плати  найманого працівника  в наступних розмірах:

 • від 36.76% до 49%  на суму нарахованої зарплати за видами виплат залежно від класу професійного ризику, а за інвалідів -8.41% ;

 • 34.7% - на суму винагороди фізичним особам за виконання робіт(надання послуг) за цивільно-правовими договорами;

 • 33.2% - на суму допомоги по тимчасовій непрацездатності/ допомоги по вагітності та пологах – 33.2 %;

  Одночасно роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок за найманого працівника від утриманої суми заробітної плати :

  -3.6% - від суми нарахованої зарплати за видами виплат ;

  - 2.6 % - від суми винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами;

  - 2 % - від суми допомоги по тимчасовій непрацездатності/допомоги по вагітності та пологах.

  Максимальний розмір доходів, на який нараховується єдиний соціальний внесок з 1 вересня 2015 року складає 23426, 00 грн.

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

У разі закінчення терміну дії сертифікату електронний цифровий підпис відміняється

 

 

Немирівська ОДПІ нагадує, що винятковий перелік підстав відміни посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису встановлений Регламентом Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту.

Так, сертифікат автоматично відміняється Центром, без окремого повідомлення заявника (передплатника), у разі невідновлення заблокованого сертифікату впродовж 30 календарних днів або закінчення терміну дії сертифікату передплатника.

Сертифікат відміняється за письмовою заявою, без додаткового повідомлення, у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання - заявника, розірвання передплатником трудового договору з юридичною особою - заявником, у разі компрометації особистого ключа, за заявою заявника або його уповноваженого представника.

В той же час, сертифікат ключа може бути достроково скасований Центром, з письмовим або електронним повідомленням заявника, у випадку:

- набирання законної сили рішення суду про відміну посиленого сертифікату ключа;

- смерті передплатника або оголошення його померлим за рішенням суду;

- визнання передплатника недієздатним за рішенням суду;

- надання заявником недостовірних даних, припинення (розірвання) договору із заявником.

Скасовані сертифікати відновленню не підлягають. Інформація про усі скасовані сертифікати автоматично заноситься в список відкликаних сертифікатів, який публікується на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД і доступний кожному користувачеві.

Нагадаємо, що отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно у відокремлених пунктах реєстрації ГУ ДФС у Вінницькій області:

м. Вінниця. вул.30-річчя Перемоги, буд.21, 1-й пов., зал.№1 ЦОП, тел.(043)252-33-28;

м. Жмеринка. Вул. Б.Хмельницбкого, буд.18, 1-й пов., тел.(04332) 20041; смт. Крижопіль, вул. Піонерська, буд.30, зал №1 ЦОП , тел.(04340) 26760.

 

 

 

 

Затверджений новий реєстр РРО

 

ДФСУ наказом від 29.10.2015 р. № 829 затвердила новий реєстр РРО.

 

Нагадаємо, Державний реєстр розрахункових операцій - це перелік моделей РРО і їх модифікацій, які мають підтвердження відповідності діючим державним технічним регламентам і стандартам згідно із Законом України "Про підтвердження відповідності", а також відповідають вимогам нормативних актів України і дозволені для використання в сфері, визначеній Законом про РРО.

Реєстр РРО ведеться в цілях:

- застосування в Україні РРО, які випускаються серійно, відповідають встановленим вимогам і пройшли державну реєстрацію;

- виведення із експлуатації РРО, які не відповідають вимогам нормативних документів.

 

 Всеукраїнська мережа ЛІГА:ЗАКОН

Немирівська ОДПІ нагадує: отримати податкову знижку можна до кінця року.

 

Громадянин, який не скористається правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного 2014 року, втрачає можливість використати таке право в наступних роках.

Немирівської ОДПІ нагадує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками  2014 року здійснюється до кінця 2015 року.

 Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували протягом року:

- за навчання закладам освіти за себе або членів сім’ї першого ступеня споріднення;

- проценти за іпотечним житловим кредитом;

- суму страхових внесків, премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський депозитний рахунок, на пенсійні вклади за себе або членів своєї сім’ї;

- за допоміжні репродуктивні технології;

- за оплату вартості державних послуг, пов’язаних з всиновленням дитини;

- за переобладнання транспортного засобу;

- на будівництво (придбання) доступного житла.

Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати Декларацію про майновий стан  і доходи з відповідним додатком, а також додати копії , що підтверджують оплату вищезазначених  витрат, довідку з місця роботи про отриманий дохід у вигляді заробітної плати, утриманий податок на доходи та ЄСВ.

 

За довідками звертатись за тел.:(04331)2-14-87; 2-18-38 або за адресою:

 

м. Немирів, вул. Шевченко, 14, ЦОП каб. № 3

 

Як отримати довідку про відсутність заборгованості по податках, зборах, платежах

 

 

Згадана довідка видається за основним місцем обліку платника податків, який звертається за наданням послуги, безоплатно на підставі заяви про видачу довідки.

 

У заяві на отримання довідки платник податків вказує нормативно-правовий акт, положеннями якого визначена необхідність підтвердження відсутності у нього податкового боргу, що оформляється довідкою, що надається контролюючим органом.

 

Термін розгляду заяви платника податків і видачі довідки або напряму відмови в її наданні складає п'ять робочих днів з дня отримання такої заяви.

 

Термін, впродовж якого довідка може бути видана, повинен відповідати визначеному в ній терміну дії. Якщо платник податків не звернувся за отриманням довідки впродовж терміну її дії, вона підшивається до справи платника податків.

 

Згідно з формою довідки в ній вказується термін її дії, який складає 10 календарних днів з дня реєстрації такої довідки в контролюючому органі.

 

За наявності у платника податків податкового боргу, контролюючим органом готується лист (у довільній формі) з мотивованою відмовою відносно видачі довідки, яке спрямовується за адресою платника податків.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Розрахунок коригування при виправленні необов'язкових реквізитів : чи відображати в додатку 1

 

ДФСУ в листі від 29.10.2015 р. № 23009/6/99-99-19-03-02-15 розглянула нюанси формування покупцем податкового кредиту на підставі розрахунків коригування і відображення їх в звітності по ПДВ.

 

Податківці нагадали, що сума ПДВ, вказана в податковій накладній, в обов'язкових реквізитах заголовної частини якої допущені помилки і які виправлені шляхом складання розрахунку коригування, може бути включена до складу податкового кредиту після реєстрації такого розрахунку коригування в ЕРНН, але не пізніше 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

 

Якщо розрахунок коригування складений з метою виправлення помилок в необов'язкових реквізитах податкової накладної, суми ПДВ по якій були раніше включені до складу податкового кредиту, при цьому об'єми постачання товарів/послуг і відповідно сума податкового кредиту покупця не змінилися, то підстав для коригування податкового кредиту в декларації по ПДВ і відповідно заповнення розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації по податку на додану вартість (додатка1) немає.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика