Меню
Погода
Календар
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області


Автор: admin       Дата: 11-09-2015       Категорія: Новини       Переглядів: 436     

Щодо попередження шахрайських дій

 

Управаління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби України.

Так, невідомі особи з проханням надати «матеріальну допомогу» в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління ДФС у Вінницькій області.

У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України, просимо суб’єктів господарювання , у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон «довіри» ((0432) 660205) управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

 

УВБ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Відповідно до Закону від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінам та доповненнями) на ім’я Державної фіскальної служби України в Державній казначейській службі України

 

1 вересня 2015 року в тестовому режимі відкриті рахунки за балансовим рахунком 3719

«Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного страхування» (далі рахунки 3719), які починають діяти з 15 вересня 2015 року.

Надаємо реквізити відкритих рахунків, для подальшого інформування платників податків:

отримувач: Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області;

 •  
  •  

     

   • код ЄДРПОУ: 394770601;
   •  

     

   • банк отримувача: ГУДСКУ у Вінницькій області, м. Вінниця;
   •  

     

   • код банку отримувача: 802015;
   •  

     

   • рахунок згідно додатку
   •  

 

Додаток №1 : реквізити рахунків

 

 

 

За фіскальним чеком покупець може перевірити легальність касового апарату продавця

 

Нмирівська ОДПІ повідомляє про запровадження ДФС нового електронного сервісу, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

Так, наприклад, будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек.

У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.

Також запроваджений електронний сервіс містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання книги обліку розрахункових операцій.

Користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділах «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО».

 

Немирівська ОДПі ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

 

Школи та дитсадки звільнено від податків на нерухомість та на землю

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що з 1 вересня п.р. Законом України від 17.07.2015 р. № 654 виключені з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг. Також вказані навчальні установи звільнено від сплати земельного податку. Поряд з закладами освіти від сплати земельного податку звільнено заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій обл..

 

 

 

 

Платники Немирівської ОДПІ, звітують “електронкою”.

 

Упродовж поточного періоду 2015 року 2544 платників , які перебувають на податковому обліку заключили з Немирівською ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області 374 договора про забезпечення електронного документообігу. З них 83 платника скористалися послугами АЦСК ІДД ДФС щодо отримання безоплатних ключів електронного цифрового підпису з метою подання звітності через мережу Інтернет.

У липні 1149 суб’єктів господарювання надіслали податкову звітність до ОДПІ в електронному вигляді в т.ч. 656 - юридичних осіб та 493- фізичних осіб - підприємців.

Станом на серпень, засобами мережі Інтернет надіслали звітність по єдиному соціальному внеску за липень в електронному вигляді 98,5 відсотка платників ЄСВ.

Нагадаємо, що отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно у відокремлених пунктах реєстрації ГУ ДФС у Вінницькій області : м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21, 1-й пов., зал №1 ЦОПП тел.: (043) 252-33-28 ; м. Жмеринка, вул. Б.Хмельницького, буд. 18, 1-й пов. тел.: (04332) 20041 ; смт. Крижопіль, вул. Піонерська, буд. 30, зал №1 ЦОПП тел.: (04340) 26760 .

Отримані ключі електронного цифрового підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду.

 

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

 

Лист ДФС України від 29.07.2015 р. Щодо змін в обов’язкових реквізитах податкової накладної

 

Лист ДФС України від 29.07.2015 р. № 27651/7/99-99-19-03-02-17 Щодо змін в обов’язкових реквізитах податкової накладної Державна фіскальна служба України у зв’язку із прийняттям Закону України від 16 липня 2015 року № 643-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» (далі - Закон № 643) повідомляє.

Законом № 643 виключено з переліку обов’язкових такі реквізити податкової накладної як «Місцезнаходження (податкова адреса продавця)» та «Вид цивільно-правового договору».

 

При цьому обов’язковими реквізитами податкової накладної залишаються:

 

- порядковий номер податкової накладної;

 

- дата виписування податкової накладної;

 

- повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/ послуг;

 

- податковий номер платника податку (продавця та покупця);

 

- повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’ята по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/ послуг;

 

- опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

- ціна постачання без урахування податку;

- ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

- загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;

- код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

 

Форма податкової накладної, форма розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) та порядок їх заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 13 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 102/26547 (далі - Порядок № 13).

 

До внесення відповідних змін до форм податкової накладної / розрахунку коригування, в частині виключення з них реквізитів, які не передбачені новою редакцією пункту 201.1 статті 201 розділу V Кодексу, а також реквізитів, які втратили актуальність у зв’язку із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість, податкова накладна / розрахунок коригування складаються за формою, встановленою Порядком № 13, але з урахуванням норм Закону № 643.

 

З урахуванням викладеного, з дати набрання чинності Законом № 643 платники податку при складанні податкової накладної / розрахунку коригування можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 статті 201 розділу V Кодексу як обов’язкові, а саме:

 

 

- місцезнаходження (податкова адреса продавця);

 

- місцезнаходження (податкова адреса покупця);

 

- номер телефону (продавця та покупця);

 

- вид цивільно-правового договору, його номер та дата;

 

- форма проведених розрахунків.

 

При цьому наявність чи відсутність у податковій накладній / розрахунку коригування заповнених полів реквізитів заголовної частини, які не є обов’язковими, не може бути підставою для виключення такої податкової накладної / розрахунку коригування зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.

 

Таблична частина податкової накладної / розрахунку коригування, яка визначає опис та номенклатуру товару, до затвердження нової форми податкової накладної / розрахунку коригування заповнюється без змін.

 

Порядок складання податкових накладних / розрахунків коригування, зазначений в цьому листі, поширюється на податкові накладні / розрахунки коригування, дата складання яких припадає на період, починаючи з дня набрання чинності Законом № 643, включаючи такий день.

 

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

 

 

 

ДФС України обновила електронні сервіси в системі електронного адміністрування ПДВ.

 

На виконання Закону України від 16.07.2015 р.№ 643-VIII ДФС України повідомляє про введення з 01.08.2015 р. оновлених електронних сервісів системи електронного адміністрування ПДВ:

1. Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних J/F1300103

2. Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних (надається як на вказану дату, так і в розрізі контрагентів із зазначенням дати на номеру документа та суми податку) J/F1400103

3. Запит щодо отримання реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних J/F1301204

4. Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ J/F1401204

5. Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (ΣНакл), за рахунок сум від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ J/F1301301

6. Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних J/F1401301

7. Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних J/F1301402

8. Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних (надається по виданих податковим накладним та розрахункам коригування зареєстрованих з порушенням граничного терміну реєстрації за запитуваний період, та податкові накладні за вказаним кодом філії) J/F1401402

9. Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ J/F1301901

10. Витяг в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ J/F140190

 

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

З початку року платники податків Немирівської ОДПІ сплатили 155620,1 тис.грн., ЄСВ

 

Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Немирівської ОДПІ продовжують стабільно зростати. Так з початку року вони перерахували 155620,1 тис. грн., або 105,66 відсотка від доведеного завдання або збільшили його 8337,4 тис. грн в т.ч. Немирів –57890,9 тис. грн., Тульчин – 97729,2 тис. грн.

 

Ми вдячні платникам за активну громадську позицію та виконання конституційного обов’язку по сплаті єдиного внеску. Адже ЄСВ – соціальні виплати, які стосуються в першу чергу пенсіонерів, інших малозабезпечених наших співгромадян.

Станом на 01.08.2015 року на обліку в Немирівській ОДПІ кількість платників ЄСВ становила 7085 осіб , в т.ч. у Немирівському районі 3198 - та Тульчинському районі – 3887.

 

Окрім того, станом на 1 серпня зареєстровано 16 договорів на добровільне соціальне страхування (Немирів – 4 , Тульчин – 12 договорів).

 

Нагадуємо, що Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється казначейством та відповідно до законодавчо визначених пропорцій перераховується за призначенням на рахунки фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та пенсійного фонду.

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

Вагомий внесок до місцевих бюджетів у вирішальний та складний для країни час зробили спрощенці Немирівської ОДПІ

 

З початку року платники податків, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до бюджету більше 10,7 мільйони гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 60,1 відсотків, у 2015 році до бюджету надійшло на 4 мільйони більше.

 

Левова частка суми сплачена підприємцями-фізичними особами. Від приватних підприємців бюджети Немирівського і Тульчинського районів отримали майже 6,4 мільйони гривень єдиного податку , з них Немирівський район – 2,5 мільйони, Тульчинський – 3,9. Від діяльності спрощенців-юридичних осіб надійшло 4,3 млн. гривень , з них у Немирівському районі - 2,2 млн. гривень , Тульчинському - 2,1 млн. гривень.

 

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика