Меню
Погода
Календар
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (5)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)


Реєстраційна служба Немирівського РУЮ повідомляє


Автор: admin       Дата: 11-09-2015       Категорія: Новини       Переглядів: 307     

    До уваги адвокатів!

 

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області, а також всіма районними, міськрайонними, Вінницьким міським управліннями юстиції до 30 вересня 2015 року.

           З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області області (http://vinjust.gov.ua).

 

Немирівське районне управління юстиції

 

На Вінниччині продовжує діяти пілотний проект Міністерства юстиції України «Екстериторіальність»

 

Вже рік на Вінниччині діє запроваджений Міністерством юстиції України пілотний проект «Екстериторіальність». На сьогодні такий пілотний проект впроваджено також в Київській області, містах Київ, Івано-Франківськ, та Калуш (Івано-Франківська область).

«Екстериторіальність» - це можливість подання документів для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців без прив’язки до адміністративно-територіальної одиниці, в якій зареєстрований суб’єкт підприємницької діяльності.

Наприклад, фізична особа, яка постійно проживає в місті Вінниці та має намір стати підприємцем, зможе надати документи для проведення державної реєстрації державному реєстратору в місті Києві або в Івано-Франківську. 
     Запровадження пілотного проекту дає можливість суб’єктам підприємницької діяльності оперативно вирішувати ті чи інші питання, пов’язані з внесенням інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців незалежно від місця їх перебування.

Втілення пілотного проекту надало можливість представникам бізнесу вільно вибирати місце подання документів, а також вирішити проблеми щодо нерівномірного навантаження на державних реєстраторів в різних органах реєстрації. 

 

Немирівське районне управління юстиції

 

 

 

 

 

Щодо передплати бюлетеня «Офіційний вісник України»

 

"Офіційний   вісник   України"   видається відповідно до Указів Президента України від  22  січня  1996  року N 73  "Про видання збірників актів законодавства України" та від 13 грудня 1996 року N 1207   "Про  опублікування актів  законодавства  України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України" і є офіційним періодичним друкованим  виданням,  у якому   здійснюється   офіційне  оприлюднення  нормативно-правових актів.

Метою  видання  ОВУ  є  оперативне  і  повне  забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій,  доведення актів законодавства  України  до  відома громадян,        упорядкування       офіційного       оприлюднення нормативно-правових  актів,  забезпечення  регулювання  суспільних правовідносин на основі чинних актів, запобігання перекрученням їх змісту, визначення порядку набрання ними чинності.

Офіційний вісник України включає в себе всі повні тексти поточного законодавства України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України. Щотижня на Вашому робочому столі:

 - Закони України та інші акти Верховної Ради України;

 - Укази та Розпорядження Президента України;

 - Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України;

 - Акти Конституційного Суду України;

 - Нормативно-правові акти Національного банку України;

 - Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України;

- Рішення Міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;

 - Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України;

 - Міжнародні договори України, що набрали чинності; Європейські конвенції;

 - Рішення Європейського суду з прав людини.

         Передплату  бюлетеня  можна оформити у всіх поштових віділеннях, а також передплатних агенціях за такими передплатними індексами: «Офіційний вісник України» в журнальній формі: передплатний індекс40433,

«Офіційний вісник України»(на CD-диску) за передплатним індексом48345.

         Одночасно інформуємо, що придбати бюлетень «Офіційний вісник України» можна безпосередньо у відділі збуту ДП «Українська правова інформація» за адресою: 01601, м.Київ-601, пров.Рильський, 8-А, тел.: (044) 278-0074, 353-5702.

 

Немирівське районне управління юстиції

20.08.2015


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика