Меню
Погода
Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (5)
Серпень 2017 (1)


Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області


Автор: admin       Дата: 5-03-2015       Категорія: Новини       Переглядів: 325     

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує і запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь в конкурсі дитячої творчості  „Майбутнє країни – у мріях дитини”.

                До участі в конкурсі запрошуються учні  загальноосвітніх навчальних закладів , яким станом на 1 січня року, що триває, виповнилося  9—15років.

  Тематика конкурсу: сплата податків, зборів, платежів - економічна функція у житті країни

На конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі (розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2), які відповідають загальній тематиці; роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки (анімації, час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин) , виконані у довільній формі та відповідають загальній тематиці конкурсу , а також різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо). Роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки (анімації),  мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов’язково подані в електронному вигляді (диск). На конкурс приймаються роботи, відображені за будь-яким видом графіки (векторна, растрова).

Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта тощо).

У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою: прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу); коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДФС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

               Творчі роботи школярів надсилаються до Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області не пізніше 10 квітня 2015 року ( м. Немирів, вул.Шевченка, 14  з поміткою “На конкурс”) для оцінки та відбору кращих. Журі визначає І, II, III місця. Вручення дипломів переможцям відбувається лише після відзначення лауреатів та переможців конкурсу на Всеукраїнському рівні.

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика