Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 18-11-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 302     

Мінфін затвердив алгоритм перевірки декларацій державних службовців

 Міністерство фінансів України своїм наказом від 3 листопада 2014р. № 1100 установило Порядок перевірки органами Державної фіскальної служби України достовірності задекларованої інформації щодо наявності майна, набутого посадовцями за час перебування на державних посадах. Нагадуємо, що правові та організаційні засади проведення перевірок державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою відновлення довіри до влади та побудови нової системи органів влади згідно із європейськими стандартами, встановлено Законом «Про очищення влади», який набрав чинності з 15 жовтня п.р.

Перевірки проводитимуться апаратом Державної фіскальної служби України, а також державними податковими інспекціями за місцем проживання особи, стосовно якої проводиться перевірка. За своєю сутністю перевірка – це аналіз наявної в контролюючого органу податкової інформації щодо доходів, отриманих особою,  з метою з'ясування джерел їх отримання, повноти їх відображення в декларації,  та  порівнянні відомостей про вказане в декларації майно (нерухоме майно, транспортні засоби, кошти на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінні папери, внески до статутного капіталу підприємств), набутого особою за час перебування на державних посадах.

Перевірка відомостей стосується лише особи, яка перевіряється, тобто, інформація щодо доходів та майна членів сім'ї, вказаних у декларації держслужбовця, не перевірятиметься. Для проведення перевірки мають використовуватися  запити про перевірку, копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, а також інші документи чи їх копії.

Тривалість перевірки –  шістдесят днів з дня початку її проходження. По завершенню перевірки складається висновок про результати перевірки, який надсилається керівнику органу, передбаченому частиною четвертою статті 5 Закону "Про очищення влади". Орган ДФС, який проводив перевірку, надсилає копію такого висновку до Міністерства юстиції України.

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС  у Вінницькій області

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика