Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 18-09-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 415     

 Переможці конкурсу “Очима дитини про бюджет країни” отримали свої нагороди

            На Вінниччині 35 діток отримали  свої відзнаки. Двоє з них зайняли почесні місця на всеукраїнському рівні − третє місце у номінації „Комп’ютерна графіка” (комп’ютерна анімація) отримав Кирило Гавришко з м. Тульчин. А бронза у номінації „Літературні твори” дісталась Богдані Голембівській з Козятинського району. За свої старання дітки отримали подарунки від Державної фіскальної служби, а саме фотоапарати. А в ГУ Міндоходів у Вінницькій області їх, та решту лауреатів, відзначили цінними призами: флеш-картами, навушниками, книгами та дипломами, іграми, канцелярськими наборами та солодощами.

З Немирівського району, на обласному рівні ,  в номінації “Оригінальність розкриття теми”  напрям ” Художні твори” журі відзначило роботу Богдана Кавуна.-  учня Брацлавського НВК: дошкільний навчальний заклад,  ЗОШ –інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія Богдана Кавуна.

Першими вітання від голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, за допомогою відео зв’язку отримали, переможці всеукраїнського етапу. Керівник звертаючись до дітей побажав усім розвитку нових здобутків, яскравих вражень. Зазначив, що  в час, коли країна прикута увагою до військової  ситуації на сході, дуже важливо не забувати про гарні і позитивні моменти, відзначати талановитих дітей, підтримувати їх, стимулювати до перемог і самовдосконалення.

Згодом актова зала ГУ Міндоходів у Вінницькій області зібрала конкурсантів, роботи яких не змогло залишити без відзнак обласне журі. Керівник відомства Мирослав Продан подякував діткам, їхнім батькам і вчителям за активність і небайдужість. Зазначив, що фіскальна служба працює і вдосконалюється задля стабільності економічної ситуації в країні та благополуччя кожного громадянина, незалежно від віку та соціального статусу.

Оцінювала роботи, як у Вінниці так і в Києві, велика команда журі, серед якої були діячі мистецтв, співаки, народні артисти, представники великих бізнесових структур, освітяни, державні службовці. Усі вони відзначили високий рівень вмінь та майстерності діток. Зауважили, що в роботах було багато тривоги, переживання за долю України, але незважаючи на це малюнки, анімації, літературні твори випромінювали величезний оптимізм і віру в мир та злагоду. Засобами мистецтва, яскравими фарбами, простими словами, діти розповіли про складні державні питання, наповнення бюджету, соціальне забезпечення шкіл, лікарень, соціально незахищених людей. Члени журі кажуть, що історія конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» − це історія боротьби за ідеальну податкову культуру. І творять її руки юних громадян, яким не байдуже що буде з країною завтра. Свідченням цього є понад 13 тисяч різноманітних робіт, які загалом розглядали по всій Україні.

ГУ Міндоходів у Вінницькій області, інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ

 

 

Ігор Білоус: Малому й середньому бізнесу пропонуються величезні преференції, співставні із податковими канікулами

 “Малому й середньому бізнесу пропонуються величезні преференції, співставні із податковими канікулами. Уряд має намір посилити підтримку малого й середнього бізнесу - зменшити максимальні ставки єдиного податку та заборонити перевірки платників єдиного податку й суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн. грн. Це стимулюватиме розвиток існуючих та відкриття нових бізнесів, а головне - створенню нових робочих місць. Отже парламент через голосування за урядовий пакет реформ матиме шанс підтримати розвиток економіки, розвиток національного бізнесу, боротьбу із корупцією”, - заявив Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус 15 вересня в прямому ефірі “Радіо «Вести”, коментуючи пакет законодавчих ініціатив Уряду із реформування податкової системи, внесений сьогодні у Верховну Раду.

 

Законопроекти мають на меті скорочення числа податків, зниження ставок та спрощення процедури адміністрування. В такий спосіб Уряд має намір подолати корупцію, вивести з тіні податок на додану вартість, мотивувати бізнес до легалізації зарплат та їхнього подальшого зростання.

“Ринку будуть запропоновані прозорі, зрозумілі правила гри, однакові для всіх платників податків. Започаткуємо рівноправні партнерські відносини між податковими органами та платниками податків. Зокрема, передбачається значне скорочення, з 22 до 9, кількості податків і зборів. Збільшиться ресурсна бази місцевих бюджетів, що сприятиме ефективному втіленню програми децентралізації влади. Буде реформовано податок на прибуток з одночасним скороченням пільг із податку”, - наголосив Ігор Білоус.

Вже ухвалено і з початку наступного року буде введено в дію закон щодо електронного адміністрування податку на додану вартість. Це дозволить детінізувати ПДВ, котрий досі вважався найбільш корупційним податком.Також передбачається суттєве скорочення єдиного соціального внеску, що стимулюватиме роботодавців відмовитися від зарплат «в конвертах» та збільшувати оплату праці.

“Зрозуміло, що економічне зростання не почнеться наступного дня після введення в дію законів. Так само, корупцію неможливо буде подолати за одну ніч. Але важливо розпочати цю роботу і не припиняти”, - сказав Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус. – “Завдяки змінам у податковій системі буде суттєво спрощено адміністрування податків – значно збільшиться число електронних сервісів, зменшиться кількість звітних періодів, скоротиться кількість звітів, платежів, перевірок. Перед фіскальними органами постануть принципово нові завдання”. 

інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ

 

 

ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР В  ЗАПИТАННЯХ-ВІДПОВІДЯХ

Питання:

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна СГ ФО?

Відповідь:

Цивільно-правові відносини врегульовано Цивільним кодексом України (далі - ЦКУ), відповідно до ст. 626 якого договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Правові відносини про найм (оренду) визначено главою 58 ЦКУ, згідно ст. 759 якої за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк, за користування якого з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму (ст. 762 ЦКУ).

Разом з тим, нормами ЦКУ передбачено укладання інших цивільно-правових договорів, зокрема, договір підряду (ст. 837 ЦКУ) та договір про надання послуг (ст. 901 ЦКУ), відповідно до умов яких одна сторона (підрядник/виконавець) зобов'язується виконати роботу / надати послугу, а інша сторона (замовник) - оплатити виконання зазначеної роботи/послуги, що у межах бухгалтерського обліку підтверджується первинними документами, зокрема, актами виконаних робіт (актами прийому-передачі).

Відповідно до пп. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, зокрема, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Оскільки під об'єктом оподаткування військовим збором слід розуміти дохід, який нараховується платнику податків у зв'язку з відносинами трудового найму на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та цивільно-правових договорів, сума доходу нарахованого (отриманого, виплаченого) у вигляді орендної плати, що виплачується суб'єктом господарювання за договором оренди нерухомого (рухомого) майна фізичній особі, не є об'єктом оподаткування військовим збором.

 Питання:

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором допомога по вагітності та пологах ?

Відповідь:

Об’єктом оподаткування  військовим збором є, зокрема, доходи в формі заробітної плати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат , інших виплат і винагород , які нараховуються(виплачуються, надаються)  платнику у зв’язку з трудовими відносинами та цивільно-правовими договорами.

 

Відпустка по вагітності та пологах – є соціальною відпусткою, яка надається на основі медичної довідки. Фінансування допомоги здійснюється за рахунок коштів фонду соціального страхування

Допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у вигляді матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за период відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами. Тобто, допомога надається за період, коли людина фактично перебувала в соціальній відпустці по вагітності та пологах і не отримувала заробітну плату.

 

Таким чином, сума соціальної допомоги по вагітності та пологах не є об’єктом  оподаткування військовим збором.

 

Нагадуємо, що з суми допомоги по вагітності та пологах утримується тільки соціальний внесок.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика