Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 11-09-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 397     

Бюджети місцевих громад Немирівщини  отримали більше 41 мільйона гривень

З початку року до місцевих бюджетів всіх рівнів надійшло 41 мільйон 350 тисяч гривень податкових доходів

 

Традиційно у їх дохідній структурі домінуючу частку , 68 відсотків,займає податок на доходи фізичних осіб. Наразі його збір склав 28.1 мільйонів гривень .

 

Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих скарбниць стала плата за землю. Протягом  восьми місяців 2014 року  землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів понад 7 мільйонів 419 тисяч гривень,

 

Третє місце у наповненні місцевих бюджетів  належить малому бізнесу району.  “Спрощенці” спрямували до місцевих бюджетів 3 мільйони 139 тисяч гривень єдиного податку, перевищивши минулорічні результати на 357 тисяч  гривень.

 

“Сьогодні ці сплачені бізнесом мільйони край необхідні  для територіальних  громад.-зазначає начальник Немирівської ОДПІ Віталій Чуба , - в першу чергу, для їх фінансової незалежності”. Надалі,  з реалізацією податкової реформи, місцеві громади стануть ще більше фінансово незалежними. Адже заплановане переведення податку на нерухоме майно та фіксованого сільськогосподарського податку надасть місцевим громадам переконливі фінансові важелі впливу, оскільки податки будуть  збиратись  і використовуватись на місцях.

 

 

З початку року платники податків Немирівського району сплатили майже 77,5 мільйонів єдиного внеску

 

 Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Немирівського району продовжують стабільно зростати. Так з початку року  вони перерахували  77 415, 4 тис.грн., або 108,7 відсотка від  доведеного завдання (додатково надійшло 6 мільйонів 184 тисячі гривень . 

Станом на 01.09.2014 року кількість платників єдиного внеску становила у  Немирівському районі   3196  . Відповідно до  поданих ними звітів з єдиного внеску за січень – липень 2014 року, середньомісячні показники кількості працівників склали: середньооблікова кількість штатних працівників -  10374, штатна чисельність працівників –10233, кількість застрахованих осіб, яким нараховані виплати –  10742 особи.

 

 

 

У серпні немирівчани перерахували до державного бюджету майже 220 тисяч  військового збору .

Немирівчани з розумінням поставилися до необхідності сплачувати податки, орієнтовані на підтримку армії.

Відтак упродовж місяця роботодавці перерахували 219 тисяч 786 гривеь військогово збору. Частково сплата військового збору за серпень буде ще проведена у вересні із заробітної плати за серпень, оскільки заробітна плата за другу половину серпня по багатьох підприємствах виплачується у перших числах наступного за звітним місяця.

Нарахування військового збору до Державного бюджету запроваджено Законом України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» та було розпочато з 3 серпня 2014 року.

 

Коло власників цифрових підписів на Немирівщині розширюється

 

Так, з початку року, із загальної кількості осіб, які подають звітність ,  1828 зареєстрованих суб’єктів господарювання  отримали та поновили ключі цифрового підпису, скориставшись послугами регіонального представництва Акредитованого  центру сертифікації електронних ключів,   Загалом сьогодні 99 відсотків податкової звітності  немирівчани  подають до Державної фіскальної служби в електронному вигляді, в т.ч. 85 відсотків мережею Інтернет підписуючи її , відповідно, електронними підписами.

 

Нагадаємо, що у Вінницькій  області отримати сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна при Центрах обслуговування платників податків у містах  Вінниця ( вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21,  тел.: (043) 252-33-28),  м. Жмеринк(, вул. Б.Хмельницького, буд. 18), смт. Крижопіль( вул. Піонерська, буд. 30) .

 

Власники електронних ключів мають можливість підписувати ними не лише податкові та митні декларації, а й звітні документи, що надсилаються до органів статистики та Пенсійного фонду.  За допомогою електронного цифрового ключа його власник може  авторизуватися в електронному сервісі  “Електронний кабінет платника податків”, який досить активно використовують платники останнім часом.

 

З метою підвищення рівня безпеки, з початку поточного року, Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. А з листопада минулого року нові підписи діють вже два роки, а не один, як було раніше.

 

Електронні сервіси, запроваджені Міндоходів, мають на меті забезпечити додатковий комфорт платникам податків, вивільнити час, який вони витрачали на відвідування податкової інспекції для подання звітності, отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом тощо. І ті платники, які вже користуються можливостями  інформаційно-комунікаційних технологій мають змогу в цьому переконатися. 

 

 

 

Кількість звернень до Інформаційно-довідкового ресурсу ДФС перевищила один мільйон

Як повідомляє Державна фіскальна служба України з початку 2014 року платники податків та працівники органів ДФС більше мільйона разів скористались електронним сервісом відомства „Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс” („ЗІР”). Більшість з користувачів – це суб`єкти господарювання та громадяни.

Однак зручність ресурсу оцінили не тільки платники податків, а й самі податківці. За сім місяців поточного року ЗІРом скористались близько 27 тисяч співробітників.

З метою оцінки зручності сервісу та якості його функціонування на офіційному порталі ДФС протягом липня було проведено опитування користувачів. Більшість, а саме 99,2% респондентів відповіли, що інформація, яка розміщується на ресурсі, є корисною для них. Загалом проголосувало 3 045 осіб.

На сьогодні ЗІР об’єднує в собі понад 12 тисяч запитань - відповідей з „Бази знань”, 586 нормативних та інформаційних документів та 380 витягів з письмових консультацій, підготовлених Інформаційно-довідковим департаментом Державної фіскальної служби на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян.

Нагадаємо, що Загальнодоступний інформаційно – довідковий сервіс запрацював у тестовому режимі з 1 січня 2014 року у рамках побудови Електронного уряду.

Інформація в ЗІР систематизована по тематиках: оподаткування, митна справа, єдиний внесок, електронний цифровий підпис. Ресурс надає можливість працівникам органів доходів і зборів здійснювати зворотній зв`язок з платниками податків та покращувати якість своєї роботи завдяки використанню єдиного джерела інформації.

В свою чергу, зовнішні користувачі ЗІР забезпечені інформаційно – довідковим ресурсом, який постійно оновлюється.

Скористатись Загальнодоступним інформаційно – довідковим ресурсом можна на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України за посиланням:  „Інформаційно – довідковий ресурс”, або за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua.

 

 

 Інформаційно-комунікаційний  сектор Немирівської ОДПІ

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика