Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 11-09-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 347     

Особливості перерахування військового збору для відокремленого підрозділу

Юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Ставка становить 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Нагадуємо, що військовий збір введено тимчасово, до 1 січня 2015 року (Закон України від 31 липня 2014 року № 1621-VII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”).

 

Оподаткування військовим збором після 03.08.2014

Суми доходів, що нараховані після 03.08.2014 за періоди до 03.08.2014, підлягають оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.

При цьому ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Зазначена норма визначена п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу.

  

Інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ

 

Системна робота по детінізації економіки дає своє результати

За словами Голови  Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса  оперативні дані за серпень ц.р. засвідчують тенденцію зростання надходжень: діалог з підприємцями, боротьба з ухиленням від оподаткування та вже запропоновані законодавчі зміни - дають результати. Останнього місяця літа зібрані ДФС платежі приблизно на чверть перевищили торішні. Водночас у серпні 2014 р. до загального фонду держбюджету за оперативними даними надійшло 26,8 млрд. грн., що на 6 млрд. грн., або на 26,5% більше, ніж у серпні минулого року. До зведеного бюджету забезпечено 35,8 млрд. грн. платежів, у т.ч. до державного бюджету – 27,8 млрд. грн., що на 4,9 млрд. грн. або на 21,3% більше показників минулого року.

За словами Ігоря Білоуса, таких результатів вдалося досягти завдяки системній роботі по виведенню економіки з “тіні”, запобіганню ухиленню від сплати податків, зборів та митних платежів.

“Оцінити результати нашої роботи допоможе, зокрема, “показник детінізації“ - частка надходжень ПДВ у валовому внутрішньому продукті країни. У першому півріччі досягнуто найвищого значення цього показника за останні 10 років – 9,79%. Для порівняння, 2012 року “показник детінізації“ становив 9,72%, 2013 року – 8,75%. Разом з тим, збільшення питомої ваги надходжень ПДВ у ВВП на 1,04%  – це додаткові 6,8 млрд. грн. у бюджеті країни“ - наголосив Голова ДФС.

Він також зауважив, що з початку поточного року оперативними підрозділами ДФС України припинено протиправну діяльність 38 конверт-центрів, якими було проконвертовано майже 5 млрд. грн. За результатами документальних перевірок підприємств реального сектору економіки, які користувалися послугами “конвертів“, до бюджету стягнуто 341,7 млн. гривень.

Митними органами, в свою чергу, перекрито незаконні схеми ввезення в Україну нафтопродуктів. Їхня легалізація на ринку України від початку березня ц.р. вже дала позитивний ефект у сумі 7,6 млрд грн. додаткових митних платежів.

В результаті налагодження ефективного контролю за правильністю й достовірністю декларування товарів, що переміщуються через кордон контейнерами, у серпні досягнуто рекордних цього року значень таких показників як податкове навантаження на один контейнер з товарами, а також митна вартість кілограму продукції, що переміщується контейнерами.

Також усунуто схему ухилення від оподаткування товарів шляхом ввезення на митну територію України розукомплектованих легкових автомобілів, через яку лише цього року бюджет втратив від зменшення обсягів імпорту легкових автівок більш як 3 млрд. грн.

“Сьогодні, коли країна фактично воює, варто пам’ятати, органи ДФС забезпечують платежі до державного й місцевих бюджетів з метою підтримки національної економіки, забезпечення соціальної сфери, захисту країни та підвищення її обороноздатності“ - наголосив Ігор Білоус.

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика