Меню
Погода
Календар
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Друзі сайту
Архів
Червень 2018 (4)
Травень 2018 (5)
Квітень 2018 (3)
Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (3)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 4-09-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 378     

Ігор Білоус: За кошти, залучені від введення в дію “податкового компромісу”, можна було фактично забезпечити новою військовою технікою українську армію

 “У разі ухвалення Верховною Радою «податкового компромісу” можна було забезпечити новою військовою технікою українську армію в зоні проведення антитерористичної операції. Проте, народні депутати не проголосували за включення до порядку денного закону про податковий компроміс, який вже декілька місяців опрацьовується у парламенті”, - заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на радіо “Голос столиці”.

 

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус зазначив: “За підрахунками спеціалістів ДФС України надходження від реалізації цієї ініціативи Уряду мали скласти близько 5 млрд. гривень. За ці гроші можна було фактично забезпечити новою військовою технікою українські сили АТО. За 5 млрд. грн. можна придбати 100 танків. За 5 млрд. грн. можна купити 15 військових літаків, за ці гроші армія могла отримати 300 нових БТР, але депутати, які не голосували за внесення цього законопроекту до порядку денного, мабуть вважають, що ця техніка не потрібна нашій армії”.

Суть “податкового компромісу” полягає у добровільній акції декларування недоплачених платежів до бюджету, що є певним компромісом між державою та платниками податків, результатом якого є взаєморозуміння та як результат надходження коштів до бюджету і детінізація економіки.

Основні положення законопроекту передбачають звільнення платника податків від відповідальності за умови добровільного декларування недоплачених податків з податку на додану вартість та податку на прибуток і сплати лише 10%  від задекларованої суми. Інша частина (90%) вважається погашеною, при цьому штрафи та пеня до платника податків не застосовуються.

 

 

 

Фізособи-підприємці не сплачують військовий збір з доходів, отриманих від підприємницької діяльності

Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони знаходяться, не сплачують за себе військовий збір із доходів, отриманих у межах їх підприємницької діяльності.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи:

- у формі заробітної плати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику за трудовими відносинами;

- у формі інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику податків згідно із цивільно-правовими договорами;

- у формі виграшу в державній і недержавній грошовій лотереї, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Військовий збір встановлюється тимчасово, до 1 січня 2015 року.

Ставка військового збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Нагадуємо, з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» (далі – ПКУ), яким, зокрема, встановлено військовий збір.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дані роз’яснення у категорії 132). 

Інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ

 

 

 “Розхитування економічної стабільності в Україні сьогодні – це злочин”.

 

Як повідомляє прес-служба відомства, голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на радіо ”Голос столиці” заявив, що економіка Держави – це другий фронт. Незважаючи на те, що минула влада вивезла з країни все, що можна було вивезти, криміналізувала економіку та зруйнувала Збройні Сили, ми втримали і тримаємо ситуацію під контролем

Голова Державної фіскальної служби зазначив, що у нинішній складній ситуації позиція ДФС відкрита, прозора та конструктивна. Тому що лише за таких умов вдасться зберегти функціонування державних інститутів, створити стимули для відродження економіки та обороноздатності країни.

“Нині певні сили докладають максимум зусиль, щоб зруйнувати національну економіку. Це роблять і ті, хто бомбить українські підприємства та затоплює шахти на Сході Держави, і ті, хто робить усе, аби загальмувати та зупинити наші реформи. Ми оголосили війну корупції і будемо вести її до повної перемоги. Для нас головний резерв наповнення бюджету – це гроші, виведені з тіні, та відродження бізнесу, пограбованого та знищеного попередньою владою”, – наголосив Ігор Білоус.

 

Строки проведення документальних перевірок

Тривалість документальної планової перевірки фізичної особи – підприємця не повинна перевищувати 10 робочих днів. Продовження строків проведення такої перевірки можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більше 5 робочих днів.

Тривалість документальної позапланової перевірки (крім перевірки щодо відшкодування податку на додану вартість) фізичної особи – підприємця не повинна перевищувати 5 робочих днів.

Водночас тривалість документальної позапланової перевірки, що здійснюється у зв’язку з розпочатою процедурою припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, порушеним провадженням у справі про визначення банкрутом платника податків або поданням заяви про зняття з обліку платника податків, для  фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників, не повинна перевищувати 3 робочі дні, за наявності за два останні календарні роки одночасно таких умов:

- платником податку подано податкову декларацію про відсутність доходів від провадження господарської діяльності;

- платник податку не зареєстрований як платник податку на додану вартість;

- в контролюючих органах відсутня податкова інформація щодо використання платником податку найманої праці фізичних осіб, відкритих платником податків рахунків у банках та інших фінансових установах.

Зазначені строки проведення перевірок встановлено статтею 82 Податкового Кодексу України.

Інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ

 

 


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика