Меню
Погода
Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (5)
Серпень 2017 (1)


Позачергова сесія


Автор: admin       Дата: 21-02-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 453     

21 лютого 2014 року за пропозицією  депутатів районної ради та відповідно до розпорядження голови районної ради відбулась позачергова 21 сесія районної ради 6 скликання, яка розглянула суспільно-політичну ситуацію в державі  та прийняла Звернення депутатів  районної ради до Президента України, Верховної ради України,  усіх політичних сил та  учасників протистоянь,  жителів Немирівщини. За пропозицією депутатів в порядок денний були внесені і розглянуті питання фінансування заборгованості за 2013 рік та затвердження технічної документації з грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. В роботі сесії взяли участь представники громадськості  міста.

Перед початком роботи сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час протистоянь в місті Києві та регіонах України.

 

 

Звернення

депутатів Немирівської районної ради Вінницької області  6 скликання до Президента України, Верховної Ради України,

політичних сил, усіх учасників протистояння жителів  

району щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

 

 

18 лютого суспільно-політична криза в Україні перейшла межу дозволеного, що в результаті призвело до людських жертв. Вся країна та світова спільнота із острахом спостерігають за тими подіями, які сьогодні відбуваються у столиці нашої держави і всі прекрасно розуміють те, що ні до чого доброго радикальні дії Україну не приведуть. Проливається невинна кров та завдається шкода життю та здоров’ю жителів нашої держави. 

Немирівчани глибоко стривожені та обурені кровопролитною війною, що точиться на вулицях і майданах Києва та України, яка призводить до зростання кількості жертв з обох сторін, ескалації напруги. Зараз від позиції кожного громадянина залежать долі сотень і тисяч наших співвітчизників, доля України.

Депутати Немирівської районної ради, що представляють  різні політичні  сили, засуджують  застосування сили і зброї проти громадян України. Ми щиро співчуваємо всім постраждалим та горю тих, хто втратив рідних і близьких під час останніх подій у Києві та регіонах України.

       Враховуючи ситуацію, яка складається, ми хочемо сказати про наступне. Перше. Ми переконані в тому, що всі  ті, хто допустив насильство і смерть, мають понести жорстку відповідальність.

Друге. Від імені територіальних громад Немирівського району, які нас обирали,  вкотре  звертаємось до усіх, від кого залежить вирішення ситуації в державі: Президента України, Верховної Ради України, керівників силових структур, представників опозиції знайти спільне рішення шляхом мирних переговорів,  не допустити подальшого наростання протистояння. Необхідно подолати цю страшну кризу, зберегти цілісність держави,її суверенітет і повернути Україну на шлях європейського розвитку. Ми вважаємо, що іншого виходу просто немає.

Третє.  Органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади Немирівщини  вважають  своїм першочерговим завданням у нинішній ситуації зробити все необхідне, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність сіл, селищ та  міста,  захист інтересів немирівчан, територіальних громад району, життя та здоров'я їх жителів.

Протягом усього цього часу ми намагались і будемо намагатись далі зберегти спокій та мир у нашому районі. Ми показували і повинні надалі показувати усій країні приклад зваженості і мудрості наших громад – приклад того, що вирішення проблем можна шукати не через насильство. Ми просимо усіх жителів району проявити ці якості у цей непростий час.

Закликаємо Президента України та Верховну Раду України та всіх учасників протистоянь:

- негайно припинити застосування зброї, вивести спецпідрозділи МВС, інші силові структури з вулиць і майданів міста Києва, інших населених пунктів. Не втягувати Збройні Сили України в розв’язання політичного конфлікту;

- сісти за стіл переговорів зі всіма сторонами конфлікту для його мирного врегулювання;

- подати у відставку та провести дострокові вибори Президента України та Верховної Ради України.

Звертаємося до всіх жителів Немирівщини, до політичних і громадських лідерів - не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильництва і ворожнечі, вжити всіх заходів для збереження миру, спокою та  української державності!

      Сьогодні настав час згуртуватись навколо ідеї «національного примирення». Ми варті того, щоб жити в мирі, спокої, працювати на благо та розквіт нашої України!

 

 

Депутати Немирівської районної  ради 6 скликання


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика