Меню
Погода
Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (5)
Серпень 2017 (1)


День пам"яті


Автор: admin       Дата: 14-02-2014       Категорія: Новини       Переглядів: 416     

                                                             Шановні воїни-інтернаціоналісти, родини полеглих  в боях !

        15 лютого — День пам’яті учасників бойових дій на території Афганістану, Алжиру, Анголи, Бангладеш, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту (ОАР), Ємену, Камбоджі, Куби, Лаосу, Мозамбіку, Сирії, Сомалі, Чехії, Югославії, острова Даманський та інших прихованих «гарячих точок». Сьогодні «прихованим» війнам даються неоднозначні оцінки, щоб назавше викреслити цю ганьбу з історії. Деякі зацікавлені особи прагнуть скоріше забути війни, що залишили свій слід у долях дуже багатьох людей, які виконували урядові завдання в «гарячих точках» планети. Проте ми не маємо права забувати про простих людей, які чесно і до кінця виконували свій військовий обов’язок.

В Україні цей день відзначається відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року і має назву «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав».

  25 років тому 15 лютого 1989 року остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

  Країна втратила в цьому воєнному конфлікті більше 14 тисяч солдат і офіцерів. Тисячі військовослужбовців Радянського Союзу загинули в озброєних конфліктах в інших країнах.

  Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Не дивлячись ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. „Гарячі точки” показали, що наші хлопці варті героїзму батьків і дідів, які перемогли фашизм у роки Великої Вітчизняної війни.

  В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

 

     Не оминув  зловісний смерч афганської війни і Немирівщину. Майже 100  молодих  людей району брали участь у бойових діях на території чужої держави. Двоє з них - житель села  Медвежа Козоріз Петро Володимирович та житель смт.Ситківці Мандролько Петро Пилипович - загинули. Це тяжка втрата для батьків, рідних, близьких і друзів. Біль від неї і досі не полишають  ваші серця. 15 солдатів афганської війни  від перенесених хвороб, поранень та нервового напруження тих років померли, залишивши сиротами своїх дітей. За мужність і героїзм багато наших земляків нагороджені бойовими орденами та медалями, з них: орденом Червоної Зірки нагороджений Василець Сергій, житель с.Ковалівка та Розервін Віктор, житель с.Гунька, Та ніякі нагороди не варті сліз і недоспаних ночей батьків, випробувань та пролитої крові ,що випали на долю учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Звертаємося до всіх тих, хто виконував бойові накази у мирний час, хто ніс військову службу далеко від рідної землі. І особливо до тих, хто пройшов пекло афганської війни.

15 лютого – це не тільки данина пам'яті про усіх загиблих, але й вираз глибокої вдячності усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу. Ми глибоко шануємо усіх, кому судилося пройти вогняне горнило в „гарячих” точках планети. У цих війнах взяли участь більше 8 тисяч наших земляків. Алжир, Ангола, Куба, В’єтнам і Єгипет - всього 21 країна.

Ви пережили і пам’ятаєте такі події, що лише від спогаду про них на душі стає смутно і моторошно. Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги, людьми, для яких обов'язок – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Тож  від імені Немирівської районної ради, всього депутатського корпусу і себе особисто дякуємо вам за мужність і відданість військовому обов'язку.

Бажаємо всім вам, вашим родинам міцного здоров’я, добра і мирного неба на довгі роки.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто на чужій землі прийняв свій останній бій.

 

    Виконавчий апарат Немирівської районної ради


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика