Меню
Погода
Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Друзі сайту
Архів
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (11)
Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (5)
Серпень 2017 (1)


Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє


Автор: admin       Дата: 31-10-2014       Категорія: ---       Переглядів: 361     

Немирівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області застерігає

 

Обережно, шахраї !

 

На території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

Так, невідомі особи з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції,  здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.

         У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби  України, Головне управління Міндоходів у Вінницькій області просить суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри”  ((0432) 660205) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

 

 

У вересні виявлено численні факти розсилки шкідливого програмного забезпечення

Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України, протягом вересня 2014 року фахівцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України CERT-UA виявлено численні факти розсилання електронних листів, нібито від державних органів та установ, які містили посилання на шкідливий файл.

Отримувачами  таких електронних листів, як правило, є бухгалтери або керівники підприємств, на комп’ютерах яких встановлені системи типу клієнт-банк, або наявний доступ до бухгалтерських програм.

З метою обходу СПАМ та інших фільтрів електронних поштових систем зловмисники надсилають не саме шкідливе програмне забезпечення, а посилання, при переході по якому відбувається перенаправлення на інший (зазвичай, скомпрометований) веб-сайт і на комп’ютер адресата завантажується шкідлива програма.

Просимо платників бути уважними та не відкривати підозрілих електронних листів чи додатків. У разі їх отримання потрібно негайно поінформувати про це CERT-UA.

Детальну інформацію шахрайських електронних листів з посиланням на віруси можна отримати на веб-сайті CERT-UA за посиланням  http://cert.gov.ua/?p=1678.

Офіційний портал

 

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”розроблено на виконання підпункту 14 пункту 1 розділу І Закону України від 31 липня 2014 року №1621-VІІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” (далі – Закон №1621), яким з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.

Так, статтею 2001 цього Кодексу (у редакції Закону №1621) визначено, що Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Порядок електронного адміністрування ПДВ визначає:

- механізм відкриття та закриття рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість;

- особливості складання податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в умовах дії системи електронного адміністрування ПДВ;

- механізм проведення розрахунків з бюджетом із застосуванням рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ.

Єдиний можливий механізм досягнення цілей державного регулювання – це прийняття відповідного акта Кабінету Міністрів України, що є найбільш ефективним способом забезпечення правильного застосування чинного законодавства щодо системи електронного адміністрування податку на додану вартість.

Зауваження та пропозиції до проекту закону приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування; електронну –dpspdv@ukr.net.

 

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Немирівської ОДПІ


 (голосів: 0)
__________ _a____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
Користувач
Логін :
Пароль :
Органи влади
Статистика